O Nas

moja firma

Kim jestem

Na wstępie chciałabym się przedstawić – nazywam się Anna Maria Rakowska i jestem doradcą do spraw nieruchomości (z wykształcenia inżynier geodezji i szacowania nieruchomości).
Po wielu latach pracy w geodezji, gdzie nabrałam ogromnego doświadczenia i wiedzy o nieruchomościach, postanowiłam rozpocząć nową drogę i założyć biuro nieruchomości.

Podczas pracy w geodezji, jednym z podstawowym pytaniem klienta było: „nie zna Pani kogoś kto chciałby kupić nowo wydzieloną działkę” albo „ nie zna Pani kogoś kto chciałby sprzedać działkę? Bo chciałbym się budować..” i tak przez ostatnie lata. Dlatego postanowiłam się tym zająć profesjonalnie.

Każdą nieruchomość, którą polecam klientowi, bardzo starannie sprawdzam. Wieloletnia praca w geodezji owocują w znajomość obecnych na rynku notariuszy, doradców finansowych, prawników, ekip budowlanych, dzięki czemu mogę zaproponować klientowi zainteresowanemu Twoją nieruchomością, kompleksową i atrakcyjną cenowo obsługę.
Dopilnuję także, aby wszystko było załatwione w odpowiednim czasie i dopięte na ostatni guzik.

Także jeśli chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość, a nie masz czasu się tym zająć, świetnie trafiłeś, wszystkim się zajmę w Twoim imieniu.
0 +
Sprzedanych Nieruchomości
0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Sprzedanych działek
0 +
Ofert